Lactofer Fermenti

Probiotyk/prebiotyk w kapsułkach

  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: Natychmiast
  • 65,00 zł
  • szt.

LACTOFER FERMENTI - PROBIOTYK/PREBIOTYK

 

LACTOFER Fermenti to suplement diety w kapsułkach, który umożliwia przyjmowanie gluko-oligosacharydów i fermentów mlekowych (Lactobacillus paracasei LP C00; Bifidobacterium lactis BS01) przydatnych w promowaniu równowagi flory bakteryjnej jelit.

Umożliwia przyjmowanie liofilizowanych bakterii kwasu mlekowego o działaniu probiotycznym i gluko-oligosacharydów o działaniu prebiotycznym.

Przydatny we wszystkich sytuacjach dysbiotyków jelitowych spowodowanych czynnikami organicznymi (zapalenie jelita grubego, jelita drażliwego itp.), jedzeniem (problemy z nietolerancją) i terapiami antybiotykowymi. Produkt jest również przydatny w przypadku wzdęć, zaparć spowodowanych zmienioną funkcjonalnością flory bakteryjnej jelit.

  • Gluko-oligosacharydy: 200 mg
  • Lactobacillus paracasei LMG P-21380: 1 miliard * UFC (kolonie tworzące jednostki)
  • Bifidobacterium lactis LMG P-21384: 500 milionów * CFU (jednostka tworząca kolonię)

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 1 opakowanie zawiera 24 kapsułki 10,32 g. Blistry. Produkt nie zawiera glutenu, laktozy i białka mleka.

STOSOWANIE: Aby w pełni wykorzystać właściwości produktu, zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie. Aby poprawić samopoczucie skóry, zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki dziennie przez około miesiąc. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła, w temperaturze nieprzekraczającej 25 °C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 lat.

OSTRZEŻENIA: Suplementy diety nie są przeznaczone jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz prawidłowego trybu życia. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią zaleca się skonsultowanie z lekarzem.

PRODUCENT: Paladin Pharma S.p.A.