BIOTAD Plus saszetki

Biotad Plus

  • Producent: BIOMEDICA
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: Natychmiast
  • 129,00 zł 120,00 zł
  • szt.

BIOTAD PLUS to adsorbowana podjęzykowa forma, na bazie zredukowanego Glutationu i witaminy E!

BIOTAD PLUS, senza glutine (bez glutenu), to innowacyjna, opatentowana forma techniczna (adsorbowana w podjęzyku) ułatwiająca wejście do podjęzycznego kręgu żylnego składników aktywnych o niskiej masie cząsteczkowej. Ta opatentowana technologia pozwala na umieszczenie aktywnego składnika w mikrocząsteczkach hydrofilowych, które przenoszą aktywny składnik do momentu zetknięcia się z żylnym śródbłonkiem naczyń włosowatych, co sprzyja jego wprowadzeniu do obiegu.

Podjęzykowa forma GSH wykazuje lepszą biodostępność niż doustna postać GSH, dlatego produkt firmy Biomedica BIOTAD Plus jest numerem 1 na rynku i od lat cieszy się popularnością wśród czołowych sportowców w Polsce i na całym świecie! Szczególnie opatentowana technika farmaceutyczna, która zarówno poprzez podjęzyczne podawanie jak i obecność adsorbowanego glutationu, optymalizuje wchłanianie i biodostępność glutationu.

Glutation jest najsilniejszym i najważniejszym przeciwutleniaczem wytwarzanym przez nasz organizm. Zapotrzebowanie na ten naturalny antyoksydant jest bardzo duże, ponieważ jest on szybko zużywany pod wpływem wielu czynników, t.j. obecny styl życia, pośpiech, aktywność fizyczna, nadmiar stresu, zanieczyszczenie środowiska, nieodpowiednia dieta, leki syntetyczne, urazy, kontuzje i infekcje, przyczynia się do poprawy działania radioterapii oraz chemioterapii. Glutation jest też jednym z markerów starzenia się organizmu, gdyż z wiekiem tracimy zdolność do jego wytwarzania i regeneracji.

Działanie:

  • ochrona komórek przed stresem oksydacyjnym
  • w przewlekłych chorobach wirusowych i bakteryjnych
  • neutralizuje wolne rodniki
  • wspomaga odporność
  • oczyszczające, szczególnie w komórkach wątroby oraz detoksykujące przeciwko egzogennym substancjom toksycznym (np. żywność, leki, alkohol, dym papierosowy, metale ciężkie i pestycydy) i endogennym (np. zaburzenia metabolizmu). Ponadto dzięki BIOTAD PLUS Glutation nasz organizm jest w stanie zregenerować swoje komórki w zaburzeniach pracy wątroby lub trzustki.

Witamina E pozwala wzmocnić działanie atyoksydacyjne glutationu. Glutation jako antyoksydant wzmacnia system immunologiczny i opóźnia procesy starzenia. Odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu limfocytów w celu zwalczania bakterii, wirusów i grzybów (niweluje wypryski i zmiany skórne). Zwiększa poziom hormonu wzrostu, obniża poziom kortyzolu, łagodzi objawy zmęczenia, obniża kwas mlekowy, przyśpiesza regenerację między treningami, stymuluje metabolizm do redukcji tkanki tłuszczowej i budowy mięśni.

Stosowanie: Zalecana porcja to 1 saszetka na dobę. Rozpuścić bezpośrednio pod językiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Zawartość opakowania: 1 opakowanie zawiera 20 saszetek zredukowanego glutationu 250 mg. Produkt nie zawiera glutenu.